لوگو آب معدنی دماوند

آب آشامیدنی دماوند

معرفی

شرکت آبهای معدنی دماوند در سال ۱۳۵۲ به عنوان اولین تولید کننده آبهای بسته بندی در ایران تاسیس شد. در سال ۱۳۸۸، عمده سهام این شرکت توسط شرکت فرانسوی دنون که یکی از بزرگترین شرکتهای صعنت غذایی است، خریداری شد. بعد از اینکه این شرکت مدیریت کامل کارخانه دماوند را بر عهده گرفت، با وارد کردن جدیدترین دستگاه های خط تولید و آخرین تکنولوژی های روز دنیا توانست کیفیت این کارخانه را ارتقا بخشد. بعد از این تغییرات، کارخانه این برند امروزه به خط تولید با ظرفیتی در حدود ۶۰۰۰بطری در ساعت رسیده است.

تکنولوژی

آب دماوند از بسترهای زیرزمینی اطراف کوه دماوند تامین می شود. در راستای رسیدن به بالاترین کیفیت و با پیشرفت تکنولوژی و معیارهای سازمان استاندارد ایران، دماوند از لایه های عمیق سفره های زیرزمینی که توسط لایه های طبیعی محافظت میشود، آب را استخراج میکند.

کارخانه

کارخانه آب آشامیدنی دماوند در فضایی به مساحت ۶۶هزار متر به عنوان بزرگترین واحد تولیدی در شهر دماوند احداث شد. بعد از شکل گیری مشارکت این کارخانه با شرکت دنون، به منظور بالابردن ظرفیت تولید و کیفیت، در سال ۱۳۸۸ اقدام به نصب و راه اندازی مدرترین خط تولید در ایران و خاورمیانه در این کارخانه نمودند.

جدول ترکیبات (میلی گرم/لیتر)
کلسیم منیزیم سدیم پتاسیم سولفات نیترات کلراید TDS PH
۵۰ ۱۲ ۶.۸ ۰.۶ ۱۴ ۱.۸ ۱۸ ۲۱۰ ۷.۰۶

بهترین قیمت | تحویل آسان در محل

نظرتان را در مورد دماوند به اشتراک بگذارید!
=